Set Amla Christmas

Limitovaná vánoční edice

Program s amla olejem určený pro suché vlasy bez lesku.

SET OBSAHUJE:
Amla shampoo 300 ml
Amla conditioner 300 ml
Amla Oil 50 ml 

Amla Shampoo:
Unikátní složení šamponu s keratinem a amlou pro všechny typy vlasů. Vyrobené v BIO formulaci-neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty a parabeny. Ideální pro každodenní mytí vlasů. Účinné látky obsažené v šamponu vlasy posiluje, hydratuje, podporuje jejich růst, regeneruje strukturu vlasových bílkovinných vláken. Po umytí budou vaše vlasy hebké, pružné a lesklé.

Aplikace: Šampon naneste na mokré vlasy naředěný vodou v poměru 1:3 (3 díly vody), jemně masírujte do bohaté pěny a poté důkladně opláchněte. V  případě potřeby postup opakujte. Následně doporučujeme použít kondicionér nebo masku.

Amla Conditioner:
Kondicionér s keratinem a amlou pro všechny typy vlasů. Vyživující, lehká ale velmi intenzivní péče regeneruje, hydratuje a působí také proti vypadávání a šedivění vlasů. Vlasy se po pravidelném používání zpevní, jsou hladké, lesklé a netřepí se. Používáním produktu udržujete nejen vlasy ale i pokožku svěží a zdravé. Kondicionér je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty a parabeny

Aplikace: Na mokré vlasy naneste potřebné množství kondicionéru, důkladně krém do vlasů zapracujte. Nechte 2-3 minuty působit poté důkladně opláchněte teplou vodou.


RADY A TIPY: Šampony BK jsou koncentrované a je nutné je ředit vodou 1:3 dle návodu na obalu nebo měrky zakoupené v našem internetovém obchodě. Pouze po zředění dosáhnete potřebné pěnivosti šamponu se šetrným mytím vlasů a zároveň tak budete chránit i pokožku hlavy. Kondicionéry a masky BK nikdy neaplikujte přímo ke kořínkům vlasu a na vlasovou pokožku. Zamezíte tak nadměrnému maštění vlasů!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Set Amla Christmas

495
  • 495 Kč

  • Cena s DPH: 599 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 660

Podobné výrobky

Shampoo Therapy Argan 300 ml
Argan Oil 100 ml