Gold Elixír REPAIR TREATMENT obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu. Hedvábná konzistence se dobře vstřebává do vlasového vlákna a okamžitě působí uvnitř vlasu. Při pravidelném používání budou vaše vlasy zdravé, lesklé, hebké a plné síly. Elixír krásy je bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty. Již pár kapek tohoto vzácného fluidu oživí i velmi narušené a poškozené vlasy.

DOPORUČENO PRO: Regeneraci suchých, poškozených a barvených vlasů. Usměrňuje vlasy silné a nepoddajné. Působí proti krepatění vlasů. Zabraňuje padání vlasů a usnaňuje jejich rozčesávání.
OCHRANA PROTI: Volnými radikály a agresivními vnějšími vlivy (teplo, chemické složky, nečistoty).

SLOŽENÍ:
Arganový olej - regeneruje poškozenou strukturu vlasů, obnovuje lesk vlasů Mandlový olej - podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku, přispívá k lepšímu růstu vlasů
Avokádový olej - .hydratuje a zhebčuje suché, křehké vlasy a zanechává je snadno rozčesatelné
Ricinový olej - zabraňuje padání vlasů, stimuluje růst vlasů a posiluje vlasy Jojobový olej - zvyšuje lesk a hydratuje vlasy
Olej ze semen černuchy seté (Nigella sativa) - chrání a regeneruje vlasovou pokožku

APLIKACE:
Každodenní použití: Na suché nebo ručníkem vysušené vlasy naneste pár kapek GOLD ELEXÍRU. Již neoplachujte.
Intenzivní kůra: Před mytím vlasů naneste dle potřeby Gold Elixír REPAIR TREATMENT, nechte ve vlasech působit 10 - 30 minut, vlasy následně umyjete šamponem a použijte kondicionér nebo masku.

Doporučeno pro: Vlasy velmi suché, bez lesku a života. Pro vlasy poškozené častými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního okolí.

OBSAH:
 100 ml

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Gold elixír repair treatment 100 ml

397
  • 397 Kč

  • Cena s DPH: 480 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 396

Podobné výrobky

Mask Gold 300 ml
Conditioner Gold 500 ml
Gold elixír repair treatment 50 ml
Shampoo Gold 500 ml
Shampoo Gold 300 ml
Conditioner Gold 300 ml

Tagy: BRAZIL KERATIN