RADY A TIPY

Ne každý jsme stejný a proto na našich stránkách najdete nepřeberné množství kosmetiky určené pro zlepšení kvality vašich vlasů a pleti.
Při výběru produktů BK prosím dbejte našich rad. Pouze tak dosáhnete požadovaného výsledku.
Šampony BK jsou koncentrované a je nutné je ředit, dle návodu na obalu nebo měrky zakoupené v našem internetovém obchodě.
Pouze po zředění dosáhnete potřebné pěnivosti šamponu se šetrným mytím vlasů a zároveň tak budete chránit i pokožku hlavy!
Kondicionéry a masky BK nikdy neaplikujte přímo ke kořínkům vlasu a na vlasovou pokožku. Zamezíte tak nadměrnému mastění vlasů!
 

Keratinové kúry - zažehlovací keratiny.
Doporučené použití : dle potřeby, 1-3 krát za tři měsíce!!!
Keratin Beauty Home: Keratinová kúra určena pro regeneraci vlasů, vlasy nenarovná pouze uhladí, zkrotí nepoddajné vlasy.
Keratin Beauty: Keratinová kúra určena pro regeneraci vlasů, vlasy nenarovná pouze uhladí, zkrotí nepoddajné vlasy.
Keratin Beauty 24 Argan: Keratinová kúra určena pro regeneraci a narovnání mírně vlnitých vlasů.
Keratin Hair go Straight:  Keratinová kúra určena pro regeneraci a narovnání středně vlnitých vlasů.


Keratinové přípravky na každodenní užití - šampony, kondicionéry, masky, séra
Řada CHOCOLATE: Program určený pro poškozené, barvené či melírované vlasy. V případě použití na normální nebo méně poškozené vlasy, může tento program vlasy zatěžovat!
Řada COCO: Program určený pro poškozené, barvené či melírované vlasy. V případě použití na normální nebo méně poškozené vlasy, může tento program vlasy zatěžovat!
Řada BIO VOLUME: Program určený pro poškozené, barvené či melírované jemné vlasy!
Řada ARGAN: Program určený pro suché, poškozené, barvené či melírované vlasy bez lesku. V případě použití na normální nebo méně poškozené vlasy, může tento program vlasy zatěžovat!
Řada ANTI LOSS: Program určený pro normální a slabé vlasy, se sklonem k vypadávání.V případě použití na velmi poškozené vlasy můze tento program vlasy nedostatečně vyživovat, vlasy budou špatně rozčesatelné! Tento program je vhodný i pro muže!
Řada ROSE - HIBISCUS: Program pro zvýraznění přirozené barvy vlasů, určený na normální vlasy. V případě použití na velmi poškozené vlasy může tento program vlasy nedostatečně vyživovat, vlasy budou špatně rozčesatelné!
Řada GOLD: Program určený pro nepoddajné vlasy se sklonem ke krapatění!